24.05.2018

Kraków gościł w tym roku właścicieli agencji współpracujących w ramach WIN PR Group (wcześniej Whiteoaks International Network). Było to już 11 spotkanie sieci. Omega Communication była gospodarzem spotkania.

Główne tematy tegorocznej międzynarodowej dyskusji to Employee Advocacy Programs – jak efektywnie włączyć pracowników w komunikację firmy, w jaki sposób zbudować skuteczne i bezpieczne procesy wewnątrz organizacji, jak motywować działy sprzedaży do udziału w tego typu projektach.

Uczestnicy rozmawiali również o trendach w public relations i komunikacji – zmieniającym się krajobrazem mediów, rosnącej roli automatyzacji i technologii, które wpływają na działanie całej branży.

Dwudniowe spotkanie dało również możliwość podzielenia się doświadczeniami w zarządzaniu agencją – sporą część poświęcono skutecznemu szkoleniu pracowników, zwłaszcza na wstępnym etapie pracy, a także grywalizacji jako elementu budowania kultury firmy i angażowania pracowników.

WIN PR Group

WIN PR Group, założona w 1999 roku oferuje firmom technologicznym globalny zasięg poprzez sieć 15 agencji działających w 70 krajach. Więcej informacji na www.winprgroup.com